Wisnie w rumie – Recenzja Kasi

Posted by & filed under , .

Witam wszystkich serdecznie. W dzisiejszym wpisie znajdziecie kolejną recenzję @Kasi, która dzisiaj dotyczyć będzie herbaty Wiśnie w rumie, którą rzecz jasna możecie kupić w sklepie z herbatą Nesa.pl.

Jak w przypadku poprzednich wpisów, również w dzisiejszym zamieszczamy zupełnie nie zmieniony komentarz do tej herbaty, który przygotowała dla nas @Kasia, jedna z testerek herbaciarni Nesa.pl Zapraszamy zatem do zapoznania się z całością naszego dzisiejszego wpisu :)

Dziś poddawałam testom herbatę owocową „Wiśnie w Rumie”. Powiem Państwu szczerze, że jest to doskonała kompozycja owoców, która tworzy harmonię smaku!
Owa kompozycja to przede wszystkim smak dojrzałych w słońcu wiśni wzmocniona delikatnym kwaskowatym smakiem kwiatu hibiskusa, słodyczą winogron i ananasa, a wszystko dopieszczone delikatnym posmakiem rumu. Aromat herbaty jest tak cudowny, że rozluźni Państwa nawet po ciężkim dniu w pracy! Oprócz walorów smakowych, zawarty w niej hibiskus staje się źródłem witaminy C i minerałów.

Działa kojąco i przeciwzapalnie oraz korzystnie wpływa na ciśnienie tętnicze krwi. Schłodzona herbata orzeźwia i dodaje energii, natomiast spożywana na ciepło staje się dobrym antidotum na infekcje.
Herbata świetnie się sprawdza, podczas długiego zimowego wieczoru, a nasi goście są nią oczarowani. Świetnie do niej pasują „cynamonowe serduszka” czy pierniczki w czekoladzie dodając jej tym samym świątecznego akcentu.

 

Jeśli będziecie jej kosztować sami,a mieszkacie w bloku nie zdziwcie się jak sąsiad/ka z naprzeciwka zapuka do waszych drzwi oczarowana cudownym zapachem herbaty, który będzie Państwu towarzyszyć w czasie degustacji.